Bir 20, 2021 - Uncategorized    Komentarų nėra;

Plaukų šalinimas lazeriu – moderni technologija

Technika pagrįsta tamsaus pigmento melanino, esančio plaukuose, sugerti šviesą ir vėlesniu jo pavertimu šiluma. Tokiu taškiniu kaitinimu sunaikinami indai, supantys lemputę. Plaukai netenka mitybos šaltinio, miršta ir slenka. Procedūros metu oda nepažeidžiama.

Procedūros pranašumai apima:

  • Didelis efektyvumas ir ilgalaikis poveikis.
  • Neskausmingumas. Klientai patiria tik nedidelį diskomfortą.
  • Jokių odos pažeidimų.
  • Tinka bet kurioms kūno vietoms epiliuoti.

Plaukų šalinimo lazeriu trūkumai:

  • Poveikis pasireiškia per vieną ar dvi savaites.
  • Yra nemažai kontraindikacijų – nėštumas, diabetas, venų varikozė, atviri odos pažeidimai.
  • Netinka šviesiems plaukams šalinti.

Priežiūra yra beveik nejautri ir užtrunka mažiau laiko nei ankstesnės: iš karto pašalinkite daug plaukų. Oda lieka nepažeista, todėl pasekmių reikia bijoti. Paslaugos ypatumas ir įspūdis labai dažnai priklauso nuo plaukų šalinimo lazeriu rūšių.

Kaip tai daroma?

Lazerio spindulys šildo plaukus, pašalindamas ir folikulą, ir indą, kuris jį maitina. Po šio žingsnio plaukai lieka ant odos paviršiaus. Labai svarbu pusantros–dvi savaites neskubėti, jų neištraukus ir nepašalinus ar kitais būdais, kad jos pačios iškristų. Seansas trunka šiek tiek laiko: 20 minučių ant blauzdų, 40 minučių ant pilnų kojų, o įvairių tipų bikinio plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliktas vos per 10-15 minučių.

Kokie yra nepatogumai?

kartais – odos ligos, diabetas, nėštumas ir žindymas, daugybiniai apgamai, alergija ūminėje stadijoje, nudegimai, įbrėžimai, įbrėžimai, pūslelinė, onkologija. bet apskritai tai saugus plaukų šalinimo būdas, sveiki žmonės nesunkiai toleruoja plaukų šalinimą lazeriu.

Ar yra kokių nors pavojų?

Jei ieškote efektyviausio plaukų šalinimo būdo, lazeris yra puikus sprendimas. Tiesiog atidžiai pasirinkite kliniką ir meistrą. Po procedūros neprofesionalus kosmetologas ar sugedęs prietaisas gali stipriai nudeginti arba išprovokuoti amžiaus dėmių atsiradimą. Plaukų šalinimo lazeriu tipai yra įvairūs: prietaisai skiriasi skleidžiamos šviesos bangos ilgiu ir impulsų trukme. Pažvelkime į kiekvieno iš jų privalumus ir pažvelkime į plaukų šalinimo lazeriu mašinas.

Lazerinis plaukų šalinimas nuo veido

Veido plaukų šalinimo lazeriu poreikis atsiranda, jei jų išvaizda neatitinka estetinių žmonių idėjų apie grožį ir patrauklumą. Taip atsitinka, jei moterims atsiranda veido plaukų vyriškam plaukų augimui būdingose srityse: ūsuose, barzdoje, šonuose. Moterų plaukų augimo padažnėjimo priežastys – hormoniniai organizmo sutrikimai arba priklausymas tam tikrai etninei grupei.

Pavieniai plaukeliai ausyse ir nosyje neleidžia patekti vabzdžiams. Tačiau kartais (dažniau vyrų) šie plaukeliai tampa per ilgi, tamsūs ir pradeda lįsti iš nosies ar ausų. Tai nehigieniška, todėl juos taip pat reikia pašalinti.

Mūsų tėvynėje vienas moderniausių efektyvių būdų atsikratyti nepageidaujamos augmenijos – plaukų šalinimas lazeriu. Šias ir panašias paslaugas teikia grožio ir sveikatos centras Grakštuolė, kuriame atliekamos visos grožio procedūros sveikam ir gražiam kūnui.

Išbandėte mūsų pateiktą receptą? Parašykite savo nuomonę!